Mesaj gönder
Ana sayfa

Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd

şirket Profili

Cangzhou Ünlü Uluslararası Ticaret A.Ş., LTD 1995 yılında ROLL FORMING MALCHINE'in profesyonel bir üreticisi olarak kurulmuştur.AUTO CAD tasarım yazılımı kullanıyoruz.20 yılı aşkın tecrübesi ve sıkı kalite kontrolü ile ürünlerimiz Uluslararası Standardı karşılamaktadır. Son derece etkili operasyonlar, uygun fiyatlar ve zamanında teslimat ile firmamız çelik endüstrisinde tanınmış bir marka kurmuş ve müşterilerinin yüksek övgüsünü kazanmıştır. meslektaşlar .

Aşağıdaki ürünleri üretmek için çeşitli rulo şekillendirme makineleri üretiyoruz.Kiremit, Duvar Paneli, Çatı Kaplama Oluklu Levha, Zemin Güverte, C & Z Aşık, Otoyol Korkuluğu, Sandviç Panel, Konteyner Panosu, Araba Paneli, Panjur Kapı, Downspout, Dekorlu köşebent, Çelik Boru...vb. rasyonel ile yapı, iyi görünüm ve süre.

Güçlü teknik kaynaklar, ürünlerimizin kalitesi için en istikrarlı garantidir.Teknik bilgimiz her geçen gün güncelleniyor!

Satış ağımız Çin'in her yerini kapsamaktadır. Ürünlerimiz, Uganda, Bolivya, Uruguay, Nijerya, Gana, Vietnam, Myanmar, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Hindistan, Filipinler ... vb. Ülkelere ihraç edilmiştir.

Mükemmel ve profesyonel satış sonrası ekibimiz kusursuz hizmetler sunacaktır.Ayrıntılı bir kılavuz kitabımız var ve size telefon ve ağ üzerinden teknik destek sağlayabiliriz.Gerekirse, size yerel teknik destek sağlayabilir ve kurulum ve çalıştırma eğitimi için teknisyenleri gönderebiliriz.

Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz!"En kaliteli, krediye dayalı" yönetim ilkemiz ile sizlerle güzel bir gelecek yaratacağız.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Cangzhou Ünlü Uluslararası Ticaret A.Ş., LTD (önceki) 1995 yılında inşa edildi ve 2015'ten beri yeni bir şirket adına başladı.

AUTO CAD tasarım yazılımı kullanıyoruz.20 yılı aşkın deneyim ve sıkı kalite kontrol ile ürünlerimiz Uluslararası Standardı karşılamaktadır.Biz önde gelen üreticiyiz ve Çin'de rulo şekillendirme makinesi bildirdik.Aşağıdaki ürünleri üretmek için çeşitli rulo şekillendirme makineleri üretiyoruz.Kiremit, Duvar Paneli, Çatı Kaplama Oluklu Levha, Zemin Güverte, C & Z Aşık, Otoyol Korkuluk, Sandviç Panel, Konteyner Panosu, Araba Paneli, Panjur Kapı, Downspout, Dekore köşebent, Çelik Boru ... vb.

Uzun yıllar süren sıkı çalışma ve geliştirmeden sonra, çelik yapı inşaatı alanında, özellikle ihracatta, ürünlerin% 90'ını ihraç etmek için lider olduk, ürünlerimiz ABD, İngiltere dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç edildi. avustralya, singapur, hindistan, malezya, bae, filipinler vb.

  Farklı ülkelerden gelen müşterilerin ihtiyaçlarını iyi biliyoruz ve taleplerinizle ilgilenecek olağanüstü bir ihracat ekibimiz var.Uzmanlarımız ve vasıflı çalışanlarımız işi büyük bir hassasiyetle tamamlar.

Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Cangzhou FMS

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 6000000-10000000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd Sertifikalar Çin Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd Sertifikalar